Under High

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-06-15 19:01:12

JAKUBIXON
Użytkownik
Dołączył: 2018-06-12
Liczba postów: 16
WindowsChrome 67.0.3396.87

O nas!

Witam was serdecznie!
Chciałbym was zapytać co wasza postać lubi, a czego nie. No wiecie, coś typu ,,Lubię czekoladę,ale nie lubię toffi".

Ja lubię kolor zielony, niebieski; cisze i spokój; muzykę i lubię rysować lub malować. Natomiast nie lubię jak mi się przeszkadza w środku robienia jakieś rzeczy.

Oczekuje waszych odpowiedzi, do zobaczenia:)


Członek klubu ogrodniczego

Offline

#2 2018-06-16 07:08:14

Rysia
Użytkownik
Dołączył: 2018-06-12
Liczba postów: 10
Rasa: Potwór
Jest: uczniem
WindowsSafari 537

Odp: O nas!

O! To coś w rodzaju takiego kółeczka zapoznawczego?!

Ja wprost uwielbiam komiksy! Pierwszy zeszyt dostałam będąc jeszcze małym kociakiem i od tamtego czasu uzbierałam dość pokaźną kolekcję.
Od niedawna zaczęła się też interesować teatrem. Od razu po tym jak wprowadzę się do Akademika zgłoszę się do klubu teatralnego.
Co do rzeczy, których nie lubię to nie przepadam za nudą... I marchewkami- marchewki są blee!!!


Członek klubu artystyczno-teatralnego.

Offline

#3 2018-06-16 09:07:07

Mystic
Użytkownik
Dołączył: 2018-06-12
Liczba postów: 41
Rasa: ???
Jest: pracownikiem
Windows 7Firefox 60.0

Odp: O nas!

Ok, to może ja też coś o sobie powiem.
Mój ulubiony kolor to magenta i złoty. Lubię kiedy wokół dużo się dzieje, wszyscy się cieszą i bawią.
Nie lubię być krytykowana, dosyć kiepsko to znoszę, trochę za łatwo się denerwuję i ,,łapię doła''.
Lubię muzykę graną na instrumentach elektrycznych i na pianinie.
Kiedyś zajmowałam się organizacją przyjęć, ale z pewnych względów musiałam zmienić zajęcie.
Kilka razy próbowałam rysować, ale nie mam talentu.
Kiedy zaczynam coś robić zwykle wychodzi, że albo zrobiłam coś zbyt słabo i się nie przyłożyłam, a kiedy staram się tego uniknąć to przesadzam i wychodzi jeszcze gorzej.
Nie lubię pokazywać się nigdzie osobiście. Przynajmniej aktualnie. Powód ten sam, co zmiana zajęcia.
Bardzo lubię pomagać innym, ale często kończy się to... wyśmianiem mnie, albo zignorowaniem. I zrobiłam się przez to trochę nadwrażliwa.
To chyba tyle o mnie.


Szkolny FATAL ERROR, w JEDYNYM tego słowa znaczeniu.
Rozpoczęła swą zemstę. (BARDZO SKUTECZNIE)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
skillhide - kawiarenka - tramwajeslaskie - justrp - sloneczka